HAKKIMIZDA

www.startfuarcilik.com.tr

START FUARCILIK

1993 yılında sektöre adım atan firmamız başta İstanbul ve Adana olmak üzere birçok başarılı fuarlara imza atmış ve ülkemizin birçok şehrinde fuarlar gerçekleştirmiş, gerçekleştirmeye de devam etmektedir.

Kamu kurum, kuruluşlar, belediyeler, Ticaret ve Sanayi Odaları, Ticaret Borsaları ve Sivil Toplum Kuruluşları ile işbirliği yaparak, düzenlediği fuarlarla ülke ekonomisinin kalkınmasına destek olmakta ve firmalara yeni pazarlar yaratmak adına organizasyonlarını sürdürmektedir.

Kuruluşundan bu yana çok başarılı organizasyonlara imza atan Start Fuarcılık; genel sanayi – ticaret fuarlarının yanı sıra kuyumculuk, yapı, tarım, otomotiv, mobilya, gıda, tohum ve yaş meyve sebze sektörlerinde birçok ihtisas fuarlarını da düzenleyerek fuarcılık sektöründe önemli bir yere sahip olmuştur.

Fuarcılık Sektörünün gerektirdiği tüm alt yapıya sahip olmanın yanı sıra ,güçlü satış kadrosu ile sektörde sürekli ve istikrarlı büyümesini sürdüren Start Fuarcılık, ISO 9001 2000 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi ve TOBB tarafından verilen “Fuar Düzenleme Yetki Belgesi” ile faaliyetlerini sürdürmektedir.